Jesteśmy pasjonatami Internetu. Pomagamy firmom dotrzeć do nowych klientów wykorzystując do tego celu popularne rozwiązania internetowe. Tworzymy nowoczesne strony WWW, którym przede wszystkim chcemy zapewnić użyteczność. Dążymy do tego, aby były one jak najbardziej intuicyjne w obsłudze, a układ treści przyjazny dla użytkownika. Mamy świadomość tego, że właściwie zaprojektowany serwis internetowy pomaga naszemu Klientowi dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

kreacjastron_smart_hand3

Jak wygląda współpraca z nami?

poznanie_potrzeb2-150x150

1. Poznanie potrzeb

Współpracę rozpoczynamy od rozmowy z Klientem, w trakcie której chcemy dowiedzieć się jak najwięcej na temat jego oczekiwań. Prosimy, aby Klient przedstawił swoją wizję projektu oraz podał najbardziej istotne dla nas informacje.

harmonogram1-150x150

2. Harmonogram prac

Na tym etapie określamy najważniejsze elementy projektu, ustalamy terminy ich realizacji i dokonujemy wyceny. Konsultujemy z Klientem harmonogram projektu, a po jego akceptacji zawieramy umowę.

kreacja1-150x150

3. Kreacja

Następnie przystępujemy do etapu realizacji. Klient otrzymuje od nas propozycję realizacji danego projektu, a w momencie gdy zaproponowane rozwiązanie w pełni spełnia oczekiwania Klienta prosimy o formalną akceptację.

wdrozenie2-150x150

4. Wdrożenie

Po zakończeniu wszystkich prac twórczych przystępujemy do uruchomienia projektu i przedstawiamy Klientowi jego finalną wersję. Następnie przekazujemy niezbędną dokumentację projektu i dokonujemy rozliczenia.

Dlaczego my?

Słuchamy Klientów

Zawsze wsłuchujemy się w głos naszych klientów. Każdą realizację poprzedzamy wnikliwą analizą oczekiwań, której celem jest poznanie rzeczywistych potrzeb klienta. W rezultacie nasi klienci otrzymują projekty dopasowane do specyfiki ich firmy oraz branży, w której działają.

Jesteśmy solidnym partnerem

Lubimy wyzwania, jednak zachowujemy przy tym zdrowy rozsądek. Nie podejmujemy się zleceń, których, nie jesteśmy w stanie wykonać na czas. Zlecając nam prace masz pewność, że jeżeli podjęliśmy się ich wykonania to znaczy, że posiadamy wszelkie umiejętności, wiedzę, doświadczenie oraz czas, które są niezbędne do terminowej realizacji projektu.

Stosujemy nowoczesne technologie

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają dostosować realizowane projekty do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Realizowane przez nas strony www i sklepy internetowe oparte są o przyjazny system zarządzania treścią. Pozwala to na zarządzanie stroną lub sklepem nawet osobom, które posiadają zaledwie podstawową wiedzę w posługiwaniu się Internetem.

Mamy wiedzę i doświadczenie

Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie indywidualnej realizacji stron internetowych dla wielu firm i organizacji typu non-profit.

Klienci o nas

Hidden Krakow

„Dzięki Kreacji Stron moja strona internetowa została stworzona na czas, dokładnie tak, jak sobie wcześniej zaplanowałam. Tomek jest osobą, z którą łatwo się współpracuje i komunikuje, bardzo szybko zaproponował rozwiązania wizualne, które idealnie korespondowały z moją wizją.”

Magdalena Krakowska, Hidden Krakow
Kultura W Regionach

„W minionych 10 latach pracowałam z różnymi agencjami, grafikami i osobami zajmującymi się projektowaniem stron internetowych. Jednak pierwszy raz spotkałam się z tak dużą kreatywnością i sumiennością wykonywanego zlecenia, a przede wszystkim dbałością o szczegóły i zaangażowaniem w tworzony projekt.”

Urszula Wieczorek, PolmediaPR
Kadry Szczęścia

„Hurra! Mamy nasze wymarzone logo, dokładnie takie, jakie chcieliśmy. Dziękujemy Kreacji Stron za pomoc, wsparcie i zrozumienie naszych potrzeb, zdecydowanie polecamy!”
 

Tomasz Szejnar, Kadry Szczęścia